Öznur Simav Kimdir? | Pedagog Öznur Simav

"PEDAGOG DESTEĞİ"

Küçük yaşlardan itibaren çocuk ve aile üzerine eğitimler almıştır. Ankara Gazi Üniversitesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Psikolojisi mezunudur. 2010 yılında kurduğu kendi merkezinde pedagog olarak çalışmakta; bireysel danışmanlık ve aile danışmanlığı yapmakta ve yine kendi merkezinde, oyun terapileri uygulamaktadır.

TRT1, NTV, TV8, HaberTürk, A Haber, Cine5 gibi önemli bir çok televizyon kanalında ve radyoda programlara katılmış, makaleleri ve röportajları Türkiye’nin önde gelen gazete ve dergilerinde yayınlanmış; internet siteleri ve sosyal medyada defalarca paylaşılmıştır. Anaokulu ve ilköğretim öğretmenlerine meslek geliştirme seminerleri vermiş ve anaokulu öğretmeni yetiştirme görevlerinde Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak çalışmıştır.

K.K.T.C, Kahramanmaraş ve Elazığ’da branşı üzerine, gönüllü eğitimler vermiştir. Bebekler, çocuklar, ergenler ve ailelerle birebir ve grup çalışmaları yapmış, anne-baba eğitimleri ve seminerleri vermiştir. T.C. Adalet Bakanlığı’na bağlı bilirkişi olarak görev yapmıştır.

Ayrıca MEB, MÜSİAD ve BAHÇEŞEHİR ÜNVERSİTESİN' de seminerler vermiş, psikolojik danışman olarak çalışmıştır. Pedagojik formasyonu vardır. Cinsel eğitimle ilgili tezinin üniversite kütüphanesine alınması uygun görülmüştür.

5 Yıl Anaokulu Yöneticiliği yapmış olup. Hürriyet Aile Uzman Yazarıdır.

Ağlatmadan uyku programını aile dinamiklerini düzenleyerek sağlamaktadır.

Aile ve Çocuklara bireysel danışmanlık hizmeti vermekte, seminer ve projeler yürütmekte, kurumsal eğitim organizasyonlarda yer almakta, markalara, medya, sağlık, eğitim alanındaki kuruluşlara çalışmalarında danışmanlık desteği sağlamaktadır.Ebeveynlik ve çocuklar hakkında birçok gazete, dergi, portal ve blogda yazıları yayınlanmaktadır.